Новости дня

«Для тата я гарнюня»: зірки розповіли про найприємніші компліменти від тат

viva.ua

«Для тата я гарнюня»: зірки розповіли про найприємніші компліменти від тат

Навіть на відстані тати підтримують звʼязок із дітьми і знаходять слова любові для своїх синів і дочок у цей складний час.

Напередодні визначного дня ведучі ICTV та акторки «Дизель Шоу» розповіли про своїх тат і відверто віддячили

за теплі слова, які отримували від них.

Про найприємніші компліменти від тата – читайте у нашій добірці.

Ведуча програми «Ранок у великому місті»

«Найкращий комплімент від тата – це те, що я гарнюня і розумничка. Він завжди казав мені: “Ти розумниця, я в тебе вірю і у тебе все вийде”. Коли я сказала про переїзд з Чернівців до Києва, він мене підтримав. Коли неочікувано подала документи до театрального – він теж був за мене. Це мені дуже допомагало і додавало впевненості».

Ведуча програми «Факти»

«В дитинстві я була зразковою, абсолютно непроблемною дівчинкою. Але завжди хотіла все знати – ставила купу запитань, причому до таких дрібниць все розпитувала, що іноді це всіх дратувало. Але ця риса подобалася моєму батьку. Він називав мене "нишпорка". І це я сприймала як комплімент. Мабуть, і звідси вибір професії – журналістика. Вивідати, вистежити, розкопати, розібратися до найменших деталей».

Читайте также

Хто з зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

«Як ви там? Києва ж вже немає?»: Андрій Бєдняков – про розмови з сестрою

Ведуча програми «Факти»

«Комплементів тато нам з сестрою говорить достатньо – не тільки про зовнішність, а й про наші досягнення. Головний – що дуже нами пишається!»

Акторка проєктів «Дизель Студіо» (скетчком «На трьох», концертне шоу «Дизель Шоу»)

«Мій тато — колишній військовий. І він не надто демонструє свої почуття. Але коли мені виповнилося 35 років, він сказав: "Я тебе люблю". Це навіть не комплімент, а особливі слова. Це дуже багато для мене значить».

Акторка проєктів «Дизель Студіо»

«Мій тато стриманий, він не виказує відкрито емоції, тому не можу згадати якийсь конкретний комплімент. Здебільшого вони проявляються в обіймах. Коли ми були останній раз у батьків, він мене обіймав. А щодо слів, то, мабуть, для мене найкращий комплімент, коли він сказав, що пишається мною. Пишається, що такою в нього виросла, як є зараз

»

.

Читайте также

28-річна красуня з Чернігова стала «Міс Україна Всесвіт»-2022

Соломія Вітвіцька: «Бажаю собі бути щасливою»

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
5 июля 2022