Новости дня

28-річна красуня з Чернігова стала «Міс Україна Всесвіт»-2022

viva.ua

28-річна красуня з Чернігова стала «Міс Україна Всесвіт»-2022

Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко, яка також була «I Віце-Міс Україна Всесвіт»-2021. Дівчина представить нашу країну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2022.

«Нашій країні наразі не до свята, але нам потрібно використовувати усі можливі засоби, щоб привернути увагу до подій, які відбуваються в Україні. Саме тому ми вирішили не втрачати можливість представити країну у всесвітньому фіналі відомого конкурсу «Міс Всесвіт», який має 70-річну історію та транслюється у кожній країні світу. Наша місія на міжнародній арені - розповісти історію нашої країни та боротися за правду і мир на культурному фронті, закликаючи світову спільноту почути голоси нашого народу та закликати зупинити росію та її жорстоку загарбницьку війну. Ми їдемо боротися не за красу, а за перемогу», — розказала президентка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.

Читайте также

«Я передбачила війну ще у 2014-му»: переможниця Х-фактора AIDA — про життя після вторгнення росіян

Хто з зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Вікторія Апанасенко

28-річна Вікторія Апанасенко прекрасно зарекомендувала себе протягом цього року: вона активно бореться за перемогу України на інформаційному фронті та займається волонтерською діяльністю. Вікторія допомагає столичному закладу готувати їжу для батальйону Збройних Сил України та київським бабусям і дідусям, які залишились самі, без родичів. Удвох з подругою також займається адресною допомогою продуктами харчування, медикаментами і засобами гігієни для дітей, людей похилого віку та внутрішньо переміщених осіб. Спочатку вони розвозили набори з допомогою по Києву, а пізніше почали доставляти адресну допомогу в найбільш постраждалі від воєнних дій містечки Київської області – Ірпеню, Бучі та Гостомелю. Подругам вдалося допомогти вже більше ніж сотні родин.

Вікторія закінчила факультет психології КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». Вона професійна модель і зараз активно підтримує українські бренди, співпрацюючи з дизайнерами. Вільно володіє українською та англійською мовами. З дитинства займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Пише вірші та готує до випуску власну книгу поезії.

«Коли мені зателефонувала Анна Філімонова і сказала, що я буду представляти Україну на «Міс Всесвіт», я була волонтером в ресторані і мила підлогу. Мій шок складно було передати словами. Це була багаторічна мрія мого дитинства. Напевно, вперше за довгий час я заплакала від щастя. Я дуже люблю свою рідну Україну і це велика честь представляти її на міжнародному рівні. Я безмежно вдячна Оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» за цю можливість. Дуже важливо продовжувати говорити про війну, бути надійним тилом для наших ЗСУ. Нам потрібна підтримка інших країн, щоб зберегти життя наших людей та зупинити жорстокість росії. Я усвідомлюю відповідальність у такий важкий і жахливий час бути одним із амбасадорів України на міжнародній арені, говорити голосом усіх жінок нашої країни. За весь час моєї волонтерської роботи, дивлячись у очі наших людей, я бачила неймовірну силу і міць. Саме в ній справжня краса. Я їду боротися не за свою перемогу, а за перемогу своєї країни», — ділиться враженнями Вікторія Апанасенко.

Дата та місце проведення фіналу конкурсу «Міс Всесвіт» стануть відомі пізніше. Оргкомітет «Міс Україна Всесвіт» відзняв соціальний ролик, який буде розміщений у багатьох міжнародних ЗМІ та має на меті розповісти про події в Україні.

Читайте также

Лілія Подкопаєва розповіла, чи спілкується з Ані Лорак: «Її позиція всім відома»

«С*ка! Ну як так можна?!»: Коля Серга розкрив усю правду про листування з Регіною Тодоренко

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
5 июля 2022