Новости дня

10 ознак депресії: тривожні дзвіночки, які не можна ігнорувати

viva.ua

10 ознак депресії: тривожні дзвіночки, які не можна ігнорувати

Похмурий ранок, уже відчувається втома, немає нічого, що приносить радість, усі справи вирішуються на автоматі. Вечеря начебто і в міру солона, і приготовлена правильно, але все одно несмачна. Якщо впізнали себе — варто не баритися та звернутися по допомогу до спеціаліста, адже, можливо, у вас почалася депресія. Як її розпізнати, розповіла психологиня та учасниця реаліті «Пара на мільйон» (Новий канал) Катя Гурська.

«Погляд в одну точку, у голові безліч думок і водночас жодної. Спроби заснути — безуспішні, всі вівці пораховані, всі справи відкладені, але сну все немає, а за годину вже вставати. А там і ранок, втома, дорога у справах — на автоматі. Так виглядає кожен день людини з депресією, — зазначила психологиня. — Світ ніби поглинули сірі фарби, смаків немає, а всередині — порожнеча. Збоку здається, що ви просто втомилися. Та що далі, то сірішими та порожнішими стають дні. І так — до небажання жити, тому що таке існування не має мети та сенсу».

Читайте также

«Я стільки часу брехала»: Оля Полякова розсекретила свій справжній вік

Чи варто радіти життю і показувати це в соцмережах, коли у країні війна: експерт

Найпоширеніші ознаки депресії такі:

Якщо ви або хтось із близьких помітили в себе хоча б чотири симптоми, і вони тривають уже більше трьох тижнів, обов’язково зверніться по допомогу до фахівця! Він допоможе знайти причину депресії та побороти її.

Читайте также

Лілія Подкопаєва розповіла, чи спілкується з Ані Лорак: «Її позиція всім відома»

«С*ка! Ну як так можна?!»: Коля Серга розкрив усю правду про листування з Регіною Тодоренко

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июля 2022