Новости дня

Kalush Orchestra: «Маємо надію на перше місце на Євробаченні»

viva.ua

Kalush Orchestra: «Маємо надію на перше місце на Євробаченні»

Представник України, гурт Kalush Orchestra, пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення з піснею Stefania та виступатиме у першій частині фіналу 14 травня. Дивіться

список країн-переможців першого півфіналу Євробачення 2022

.

Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк розповів журналістам Суспільного мовлення про свої враження від виступу.

«Перша емоція, коли дізнався, що Kalush Orchestra потрапив у фінал — бурхлива емоція, яку не описати словами. Якщо ви дивилися, можна побачити, наскільки ми були емоційні. Але інтрига була, нас тримали трохи у напрузі. Ми дуже раді, що вийшло так. Євробачення під час війни дуже важливе. Тому що нашу культуру хочуть знищити, а ми тут є, щоб показати, що вона жива. Наша музика жива, красива та має свій власний почерк, — поділився Олег Псюк і додав: — Вітаю всю Україну із виходом до фіналу Євробачення, дякую всім українцям, які голосували за нас за кордоном, велика подяка всім, далі буде… Маємо надію на перше місце».

Глядачі в арені Pala Olimpico слухали пісню Stefania стоячи з українськими прапорами та вітали їх бурхливими оплесками. Учасники Ісландії і Латвії під час оголошення результатів тримали прапори України на знак підтримки.

Олег Псюк, своєю чергою, подякував країнам за підтримку: «Ця емпатія щира, не лише на словах. Всім велика подяка, хто підтримує Україну».

Пряма трансляція першого півфіналу пісенного конкурсу Євробачення 2022 велася на всіх платформах Суспільного: на телебаченні, радіо, на діджитал-платформах і навіть у додатку «Дія». Коментував музичну подію незмінний Тімур Мірошниченко. Ведучими пісенного конкурсу Євробачення 2022 — Алессандро Каттелан, Лаура Паусіні та Міка.

Другий півфінал відбудеться 12 травня, фінал Євробачення 2022 — 14 травня.

Читайте также

U2 в Україні: Боно та Едж заспівали у київському метро

Джамала виставила на аукціон сукню з Євробачення, щоб зібрати кошти для армії та постраждалих

Фото: EBU/SARAH LOUISE BENNETT; Суспільне мовлення

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
17 мая 2022