Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Венера кардинально змінить особисте життя: на які знаки чекає “революція” у червні-жовтні

newsyou.info

Венера кардинально змінить особисте життя: на які знаки чекає “революція” у червні-жовтні

В астрології планета Венера відповідальна за сфери кохання та грошей. І у найближчі місяці її положення на небосхилі буде таким, що сильно вплине на всі знаки зодіаку. Буквально щойно Венера увійшла у знак Лева, а з липня і аж до 8 жовтня вона перебуватиме у ретрограді. Це буде час пожвавлення стосунків і перевірки спільних цінностей пари.

Астрологи вирахували, як це вплине на кожен окремий знак зодіаку. Дізнайтесь про свій особистий прогноз із гороскопу далі.

Овен

Дім – це місце, де знаходиться ваше серце. Кличте туди на вечірку найближчих своїх людей. Спільний час та сімейні посиденьки дуже зблизять вас. І не соромтесь щедро прикрашати свій життєвий простір. Беріть на себе творчу ініціативу, але при цьому пам’ятайте про витрати. Ретроградна Венера матиме для вас особливе значення, враховуючи, що Венера є вашим планетарним правителем, не кажучи вже про ретроградний рух через особистий сектор вашої карти. Теми, пов’язані із сімейним майном, сімейними реліквіями дитинства та/або вашими близькими родичами, випливуть на поверхню.

Телець

Венера спонукатиме вас більше думати і говорити про свої фінансові цілі і достаток. Спілкуйтесь про це із довіреними особами та фахівцями і втілюйте у життя тільки ті плани, в яких ви впевнені, щоби уникнути зайвих витрат. Це буде фантастичний час для добре продуманих інвестицій, відкладання заощаджень та пошуку нових джерел доходу. Ретроградна Венера суттєво оновить вашу соціальну енергію та надихне вас на більш щирі стосунки з людьми, які вас оточують. Якщо ви хотіли повеселитись цього літа, зорі спонукають не стримувати себе.

Близнюки

Вам буде непросто почути свій внутрішній голос, коли і Марс, і Венера перебуватимуть у Леві, але постарайтесь не втрачати з ним зв’язок. Тим часом ваша харизма перебуватиме на висоті. Відчути її можна буде і в особистому спілкуванні і через онлайн-повідомлення. Реалізуйте своє красномовство без зайвої скромності. В період з липня по вересень ретроградна Венера, ймовірно, надихне вас потоком ідей, чи то творчих, чи то, що стосуються вашого особистого життя. Але переконайтесь, що ваш партнер чи любовний інтерес розуміє вас правильно.

Рак

Пам’ятайте, хто ви є, і не бійтеся ставити на перше місце свої особисті цінності. Ви варті більшого, ніж ви уявляєте. Хоча, на краще чи на гірше, у цей час на передній план виходять ваші стосунки з грошима та почуття власної гідності. Вам хочеться розщедритись? Венера змушує вас прагнути для себе найкращих речей. Увійшовши у ретроград, вона може подарувати вам нове розуміння фінансів та/або почуттям безпеки в цілому. Переконайтесь, що ви можете отримати з цього зиск.

Лев

Не те щоб ви ніколи не були готові до цього, але вся увага звернена на вас. І на те є чимало причин. У вашому знаку зустрілись Марс і Венера. Подумайте про свій особистий бренд та унікальну ідентичність. Для вас існує високий шанс зустріти вашу людину – кохання чи ділового партнера на все життя – під час цього сліпучого транзиту. А коли Венера буде ретроградною у вашому знаку в період з липня до жовтня, це буде період, щоби подбати про своє здоров’я та зовнішність. Оновіть гардероб, заведіть корисні звички, але тримайтесь подалі від косметичних процедур та ризикованих перетворень, які можуть бути невдалими.

Діва

Для вас настає час розвантаження. Познайомтесь глибше із собою. Як би вашій емпатичній натурі не хотілось проявляти співчуття до інших, Венера у Леві закликає вас любити в першу чергу себе. Насолодіться часом, проведеним на самоті. Робіть усе, що дозволить вам відновити контакт із власним дзен. Це може бути щоденна медитація, а може бути день у спа-салоні – вибір за вами. Ретроградна Венера покаже, які стосунки ви взяли на себе дарма. Будьте готові попрощатись із романтичним зв’язком, який віджив своє.

Терези

Вам дуже хочеться бути в центрі уваги і ви зараз можете справляти неабияке враження. Причому йдеться як про особисте спілкування, так і про те, як ви репрезентуєте себе у соцмережах. На вас звертають увагу, в тому числі, як на романтичного партнера. Але романи, зав’язані у цей час, закінчуватимуться так же швидко, як почались. Втім, ретроградна Венера покаже вам, в чому саме причина такої непостійності у стосунках. Можливо, ви просто недооцінюєте себе і просите від партнера не того, що вам треба насправді? У вас буде час про це подумати.

Скорпіон

Ваша ділова репутація суттєво зросте. Фінансово перед вами відкриються хороші перспективи. Венера виявляє у вас найкраще – ви прославитесь своєю працьовитістю та дипломатичністю. І, ймовірно, доб’єтесь заслуженого просування по кар’єрі. А коли планета почне ретроградний рух, для вас настане хороший час, щоби започаткувати власний бізнес. Навіть якщо ви не готові піти на цей ризик, то хоча би зверніться до фінансового консультанта і змусьте ваші гроші працювати на вас. І зберіть портфоліо своїх робіт – вам може раптово підвернутись цікава робоча пропозиція.

Стрілець

Ваша унікальна точка зору, ваш підхід до творчості – все, що лежить в основі вашого особистого досвіду, знаходиться у центрі уваги цього венеріанського транзиту. Твердо стійте на тому, у що ви вірите. Вашу душу може сколихнути будь-який новий досвід, будь то подорож чи освіта. Втім, ретроградна Венера закликатиме вас до скромності, навіть на тлі дуже значних успіхів. Дізнавайтесь щось нове щодня і ви відкриєте чимало нового про себе особисто.

Козеріг

Близькість та сексуальна хімія зараз знаходяться для вас на першому місці. Але беріть до уваги мову тіла та індивідуальні бажання вашого партнера – вони не завжди можуть збігатись із вашими. Чи порівну ви вкладаєтесь у ваші стосунки? Чи досить чітко озвучуєте одне одному свої потреби? Пристрасть може заважати вам бачити правду. Але ретроградна Венера дасть вам можливість зцілитись та возз’єднатися з вашим почуттям власної гідності і налагодити спілкування.

Водолій

Вам хочеться особливої до себе уваги. Венера у Леві дещо засліплює вас і вам хочеться бути у самісінькому центрі. В цьому немає нічого поганого, якщо ви скористаєтесь цим бажанням для налагодження особистого та професійного співробітництва, особливо у тих сферах, де ви можете проявити свою справжність. Коли планета перейде у ретроградний рух, ви зможете зрозуміти, які стосунки вимагають забагато часу, енергії та жертв. Врегулюйте ці питання, щоби не розтрачувати себе даремно.

Риби

Чим краще ви почуваєтесь, тим більше можете зробити. Будь то в сфері особистого чи з точки зору вашої професії, подорож Венери через життєрадісного Лева не тільки заряджає вас енергією та мотивацією, а й гарантує, що люди побачать ваші унікальні таланти. Ви продуктивні та натхненні і це змушує людей робити вам компліменти. Проте ретроградна Венера закличе вас очистити свій особистий простір. Залиште у ньому тільки справді важливе і потрібне. Використовуйте час максимально ефективно і підходьте до всього із повною щирістю та віддачею.

zhenskiy.kyiv.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
23 сентября 2023