Ліки за рецептами: старі правила продажу можуть продовжити до кінця війни, — нардеп

newsyou.info

Ліки за рецептами: старі правила продажу можуть продовжити до кінця війни, — нардеп

Парламентарій від “Слуги народу” повідомив, що найближчими днями до Верховної Ради буде подано законопроєкт про продовження можливості купувати ліки за старими правилами.

У найближчі день-два до Верховної Ради України буде подано законопроєкт, згідно з яким на час воєнного стану та ще на три місяці після його закінчення діятимуть старі правила продажу ліків в аптеках. Про це 31 березня у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від “Слуги народу” Юрій Мисягін.

“До Верховної Ради за день-два буде внесено законопроєкт про те, що на період воєнного стану +3 місяці зберігаються чинні правила продажу лікарських препаратів в аптеках”, — написав Мисягін.

30 березня на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України з’явилась інформація про те, що з 1 квітня в Україні рецептурні препарати в аптеці можна буде отримати виключно за рецептом — не лише за паперовим, а й електронним.

Багато популярних ліків зі стандартного набору “сімейної” аптечки належать до класу рецептурних, зокрема “Корвалол 50 мл”, “Німесил”, “Супрастин” тощо.

Ознайомитись з переліком лікарських засобів доступних для покупки без рецепта можна на сайті Держреєстру лікарських засобів.

Українці дуже бурхливо відреагували на ці новини. Буквально за день до нововведення у багатьох містах країни вишикувалися довгі черги в аптеки.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
8 июня 2023