Медики розповіли про сім ознак «алкогольного Альцгеймера»

newsyou.info

Медики розповіли про сім ознак «алкогольного Альцгеймера»

Медики, що представляють благодійну організацію Alzheimer’s Society розповіли про сім ознак “алкогольного Альцгеймера”. За словами експерта, недоумство здатне вражати людей віком 40-50 років.

Недоумство, спровоковане вживання міцних напоїв, з часом може припинити прогресування. Якщо людина, у якого спостерігається алкогольна деменція, перестає пити спиртне, то можна частково або повністю відновити стан здоров’я. Першим симптомом негативного впливу алкоголю на мозок є труднощі зі зосередженням. Можуть виникати проблеми з вирішенням завдань, плануванням і організацією. Людина здатна відчувати складнощі з встановленням цілей, судженнями і прийняттям рішень.

Також симптомом “алкогольного Альцгеймера” можна вважати брак мотивації для здійснення дій. Наприклад, вживання їжі і пиття. Пошкодження мозку може супроводжуватися зменшенням розуміння думок і почуттів інших людей. У людини виникає емоційна нестабільність, проявляється дратівливість або байдужа поведінка. Періодично бувають проблеми з пам’яттю: нездатність прийняти нову інформацію і швидке забування подробиць розмови. При порушенні роботи мозку через вживання алкоголю виникає мінливий настрій, що коливається між апатією, депресивним станом або дратівливістю.

Алкоголь – токсин, котрий негативно впливає на нервові клітини мозку, здатний скорочувати мозкову тканину. При цьому в мозку зменшується число клітин, що несуть інформацію, необхідну органу для виконання завдань. При регулярному вживанні спиртних напоїв порушується робота кровоносних судин в головному мозку, що провокує високий артеріальний тиск і підвищує ризик розвитку інсульту. Через велику кількість алкоголю організм не отримує тіамін (вітамін B1), необхідний для нормальної роботи мозку.

glamour.kyiv.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июня 2023