Японський кросовер, який перевершив усі очікування експертів

newsyou.info

Японський кросовер, який перевершив усі очікування експертів

Японський кросовер, який міцно зайняв місце між сегментами B і C, вийшов на ринок практично одночасно з одним зі своїх головних конкурентів – Volkswagen T-Roc. Японці не прогавили можливості запропонувати модель, еквівалентну німецькій, але з гібридною технологією, в якій вони зарекомендували себе як справжні знавці, і це перевершило всі очікування.

Модель продається в Європі протягом останніх 6 років, періодично зазнаючи незначних оновлень. Це дозволяє автовиробнику зберегти актуальність кросовера.

Трохи більш ніж за шість років продаж C-HR по всьому світу становив 1 591 000 одиниць – такого комерційного успіху ніхто не очікував. У Європі популярність Toyota C-HR також висока, оскільки гібридний кросовер станом на березень 2023 був розпроданий тиражем понад 765 000 одиниць з моменту запуску.

Toyota широко використовувала цю модель, до якої зовсім недавно додала спортивну обробку «GR Sport», що отримала найпотужнішу гібридну версію. Марка пропонує дві механічні версії, 125H та 180H, з максимальною потужністю 122 та 184 к.с., а також електродвигун, з яким вони працюють більшу частину часу – близько 70%. Звичайно, Toyota C-HR не може запропонувати повний привід, але очікується, що автовиробник виправить це у наступнику. До речі, нова модель, яка замінить на європейському ринку CHR, з’явиться у 2024 році.

uamotors.com.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июня 2023