Для печінки та проти раку: простий трав’яний чай назвали одним з найкорисніших

newsyou.info

Для печінки та проти раку: простий трав’яний чай назвали одним з найкорисніших

Чай з давніх часів відомий своїми цілющими властивостями. Багато хто воліє цей напій не тільки на сніданок, але і протягом дня. Особливо корисними вважаються трав’яні чаї, оскільки в них міститься найбільше різних вітамінів і мінералів.

Одним з таких напоїв є чай з кульбаби. Через свою унікальну здатність боротися з численними недугами, цей чай користується особливою популярністю у прихильників здорового способу життя. Деякі вчені називають його одним з найкорисніших.

Напій готують з квіток рослини, його листя і кореня. В результаті виходить чай, багатий антиоксидантами, залізом, магнієм, фосфором, калієм, цинком і вітаміном С. Згідно з численними дослідженнями, чай з кульбаби позитивно впливає на роботу організму, і навіть запобігає розвитку деяких небезпечних захворювань.

Чай з кульбаби підсилює роботу печінки, допомагаючи очищати кров від токсинів. Дослідження показало, що такий напій збільшував рівень детоксифікуючого ферменту, знижуючи навантаження на печінку.

Цей орган працює як сховище для жовчі, яку печінка виробляє кожен день. Коли клітини стінок кишечника виділяють гормон холецистокінін, жовчний міхур відправляє жовч в потрібне місце. Речовина в основному складається з розчиненого холестерину, але його надлишок може привести до утворення в міхурі дрібних твердих каменів. У більшості випадків вони не викликають ніяких симптомів, але якщо блокується один з жовчних проток, то може з’явитися раптова і сильний біль в животі.

На думку деяких вчених, чай з кульбаби може допомогти вивести жовч з печінки. Можливо, це пов’язано з тим, що напій допомагає організму ефективніше засвоювати жир. Проте поки не було проведено достатньо досліджень, щоб довести це твердження.

Чай з кульбаби містить велику кількість антиоксидантів, які борються з вільними радикалами. Це уповільнює окислювальний стрес в організмі, тим самим знижуючи ризик розвитку декількох хронічних станів, включаючи рак.

Дослідження, підтвердило протираковий потенціал кульбаби. Робота була зосереджена на вивченні властивостей коренів рослини, яке, як з’ясувалося, може вбивати ракові клітини, змушуючи їх знищувати самих себе.

ua-novosti.info

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023