Російська церква закликала бомбити Україну, але робити це з молитвою (відео)

newsyou.info

Російська церква закликала бомбити Україну, але робити це з молитвою (відео)

Священник, що народився в Україні, навчив росіян молитися, заряджаючи «Гради»

Протоієрей РПЦ Андрій Ткачов закликав росіян бомбардувати Україну, примовляючи молитву, а «Гради» заряджати із фразою «Господи, помилуй». Відео із його новою проповіддю поширили у російських Telegram-каналах.

«Без молитви пакетне споряджати. Кожну сигару засовуєш – «Господи, помилуй, Господи, помилуй, Господи, помилуй». І так далі, і так далі, і таке інше. Не тому, що хочеться, а тому, що треба», – закликав він.

Це далеко не перший скандальний заклик протоієрея, адже після початку війни в Україні він переконував росіян йти воювати та вбивати українців.

Раніше Андрій Ткачов у всіх традиціях кремлівської пропаганди також агітував росіян іти вмирати на війну, адже така смерть є дуже почесною.

Рупор московського патріархату навчив як і за що слід молитися: той, хто воює, аби воював хоробро, а якщо помер у бою, аби пішов у рай, тому що смерть воїна – краще усіх смертей.

Під час епідемії коронавірусу Ткачов закликав росіян ігнорувати заходи щодо боротьби з поширенням інфекції. На одну зі своїх проповідей він прийшов у протигазі, пародіюючи тих, хто носить маски. Він назвав нечистю телебачення та ЗМІ, які поширюють інформацію про коронавірус.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
9 июня 2023