Незламна машина: Баварія побила рекорд групового етапу Ліги чемпіонів

freezmi.io

ФК Баварія Мюнхен в рамках 3-го туру Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 обіграла чеську Вікторію Пльзень у домашньому матчі на стадіоні Альянц-Арена”. Голи забили Лерой Зане (7-а та 51-а хвилини), Серж Гнабрі (13-а), Садіо Мане (21-а) та Ерік Шупо-Мотінг (59-а). Це дозволило встановити новий рекорд ЛЧ, інформує фрізмі.іо. Команда не програє 31 матч поспіль на груповому етапі турніру. За цей період “роттен” мають неймовірні показники: 28 перемог та всього три нічиї. Баварія покращила досягнення Реала, який у період з 2012 по 2017 рік мав 30 ігор без поразок. Баварія виграла всі три матчі в групі С, чеський клуб тричі програв. Також у групі виступають Барселона та Інтер. У наступному турі Баварія 12 жовтня зіграє знову з Вікторією, але вже у гостях. Останній раз під час групової стадії мюнхенський клуб поступався ще осінню 2017 року французському ПСЖ (0:3). Тоді колектив тренував нинішній тренер мадридського Реала італієць Карло Анчелотті, якого звільнили після того поєдинку. Баварія – є найуспішнішим німецьким клубом в історії. Команда досить добре показала себе і в КЕЧ/ЛЧ. Мюнхенці шість разів вигравали головний трофей. Більше лише у Мілана (7) та Реала (14).