Шість голів за гру: Арсенал у феєричному матчі обіграв Лестер в 2-му турі АПЛ (Відео)

freezmi.io

У поєдинку 2-го туру чемпіонату Англії “Арсенал” вдома виграв у “Лестера” з рахунком 4:2. Дублем у цій грі відзначився новачок «канонірів» Габріел Жезус (23-а та 35-а хвилини). На 53-й хвилині захисник “Арсеналу” Вільям Саліба став винуватцем автоголу. Потім швейцарець Граніт Джака збільшив перевагу лондонців – 3:1 на 55-й хвилині. Джеймс Меддісон із передачі Келечі Іхеаначо на 74-й хвилині відіграв один м’яч. Останній гол у зустрічі на рахунку бразильського нападаючого “Арсеналу” Габріела Мартінеллі – 4:2 на 75-й хвилині. Півзахисник збірної України Олександр Зінченко провів на полі 77 хвилин і був замінений на Кірана Тірні. “Арсенал” – “Лестер Сіті” – 4:2 Голи: Жезус (23, 35), Джака (55), Мартінеллі (75) – Саліба (53, автогол), Меддісон (74) “Арсенал“: Рамздейл – Уайт (Томіясу, 75), Саліба, Габріел, Зінченко (Тірні, 77) – Парті, Джака – Сака (Сміт-Роу, 84), Едегор, Мартінеллі – Жезус (Нкетіа, 84) “Лестер“: Уорд – Фофана, Еванс, Амарті (Дака, 63) – Кастань, Тілеманс (Прат, 63), Ндіді, Дьюсбері-Холл, Джастін – Меддісон – Варді (Іхеаначо, 70) Огляд матчу: Нагадаємо, у 1-му турі АПЛ “Арсенал” з рахунком 2:0 переграв “Крістал Пелас”, а Зінченко відзначився асистом в дебютній грі. Тоді українця визнали найкращим гравцем протистояння. “Лестер” в стартовому турі чемпіонату Англії поділив очки з “Брентфордом” – 2:2. “Арсенал” у поточне трансферне вікно викупив у “Манчестер Сіті” контракт Зінченка за 35 млн євро.