Реал Мадрид став переможцем Ліги чемпіонів, обігравши у фіналі Ліверпуль

freezmi.io

У ніч з 28 на 29 травня завершився фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 Ліверпуль – Реал. Вирішальний матч цьогорічного розіграшу єврокубків пройшов на стадіоні “Стад де Франс” (Сен-Дені, Франція). Перемогу здобув мадридський “Реал” – 1:0. Єдиний гол був забитий у другому таймі. На 59-й хвилині відзначився нападник Вінісіус Жуніор, йому асистував Федеріко Вальверде. Зустріч обслуговувала французька бригада арбітрів, яку очолював Клеман Тюрпен. Допомагали йому асистенти Ніколя Дано та Сиріль Гренгор. Резервний рефері – Бенуа Бастьєн. За VAR відповідав Жером Брізар. “Ліверпуль” вийшов у фінал, пройшовши на стадії плей-офф Інтер, Бенфіку та Вільярреал. Шлях Реала у матчах на вибуття вийшов складнішим і драматичнішим: ПСЖ, Челсі, Манчестер Сіті.