У регіональному дербі БК «Кривбас» впевнено переграв суперників з Дніпра

krivbass.city

24 жовтня у Кривому Розі відбувся один із поєдинків баскетбольної Суперліги України. Як передає наш кореспондент, у дербі Дніпропетровщини зустрілися «Кривбас» і «Дніпро». Востаннє команди грали між собою майже 5 років тому. І ось обласне протистояння повертається. Абсолютним фаворитом зустрічі вважалися гості. Але криворіжці здивували своїх опонентів. Вже зі старту поєдинку господарі захопили лідерство, створивши ривок 9:2. Першу чверть кривбасівці виграли у 9 очок, а до великої перерви розвинули перевагу до 18 балів. Третю десятихвилинку дніпряни мінімально виграли, а в заключній чверті ще наблизилися до господарів. Втім відігратися гостям не вдалося. «Кривбас» впевнено довів справу до пе