Бронзу вибороли криворізькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

krivbass.city

З 17 по 18 вересня у Токмак пройшов XXVII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Матюхина Павла Івановича. У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ №2. Про результати спортменів повідомили у департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради. Криворізькі борці стали призерами XXVII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби. Каміла Кучма та Єгор Гунько змогли вибороти медалі, кубки та грамоти за зайняте третє місце. Тренер юних борців – Олександр Подольський. Команда krivbass.city вітає борців з вдалими виступами та бажає успіхів та нових перемог! Інші новини: На чемпіонаті області криворізькі борці вибороли 32 медалі.