Жіночий «Кривбас» в дебютному поєдинку в історії зіграв внічию проти бронзового призера

krivbass.city

31 липня відбувся поєдинок 1-го туру Вищої ліги України серед жінок. Як повідомляє наш кореспондент, на полі стадіону в Новій Каховці зійшлися «Восход» (Херсонська область) та «Кривбас». Підтримати криворізьку команду в дебютному матчі в історії прибули кілька десятків фанатів. Обидва колективи створили по кілька небезпечних моментів, проте рахунок відкрили господарі в середині першого тайму. «Кривбас» відігрався по перерві. Після подачі з кутового молдавська легіонерка Думітріца Прісекарь злету пробила точно у кут воріт суперниць – 1:1. Вирвати перемогу могли обидва клуби, але протистояння завершилося бойовою нічиєю 1:1. Жіночий «Кривбас» відібрав очки у бронзового призера Вищої ліги Укра