«Ураган» пронісся над «Продексімом»

newday.kherson.ua

Favbet екстраліга Досить несподівано для уболівальників та, думається, й для самих гравців футзального клубу «Продексім» завершилися перші два фінальних матчі у Херсоні з серії плей-офф чемпіонату України з івано-фран­ківським «Ураганом». У стартовому — 8 травня — господарі майданчика поступилися супернику з сухим рахунком 0:3. Наступного дня команда другу зустріч розпочала у властивому для себе атакувальному стилі. Вже на 4-й хвилині Віталій Скорий після подачі Михайла Зварича з кутового головою відкрив рахунок. А незабаром Дмитро Сорокін, перехопивши м’яч у захисника гостей, подвоїв його. Здавалося, по перерві херсонська команда розвине цей успіх, але ні. Більше того, вона втратила спочат