Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Кількість жертв внаслідок стрілянини у Київському районі Одеси зросла: подробиці

dilova.com.ua

Кількість жертв внаслідок стрілянини у Київському районі Одеси зросла: подробиці

З’явилися нові подробиці щодо стрілянини в Одесі, яка трапилася 1 червня. Кількість жертв зросла до 3 людей.

У мережі з’явилися свідчення дівчини, яка представилася дочкою загиблої жінки. Розповідь дівчини опублікував один із місцевих Telegram-каналів.

Повідомляється, що президент обласної федерації пляжної боротьби Одеської області Руслан Умаров вбив свою дружину Олену Мішину та Анатолія Арабаджу, якого за однією із версій називають коханцем жінки. За іншою версією, Арабаджа був охоронцем жінки.

Інцидент стався, коли вони їхали у машині, і Умаров під’їхав до них і відкрив вогонь. Арабаджа також відкрив вогонь у відповідь, поранивши Умарова. В результаті стірлянини Арабаджа помер у кареті швидкої допомоги. Загинула також Олена Мішина. Також стало відомо, що 2 червня від отриманих поранень у лікарні помер Руслан Умаров.

Згодом у мережі опублікували розповідь дівчини, яка представилась дочкої загиблої Мішиної. За словами дівчини, її мати більше ніж рік проживала окремо від Умарова і намагалася офіційно розлучитися, проте він не погоджувався на це та постійно погрожував жінці.

За версією дівчини, у машині з матір’ю був не коханець, а охоронець, якого вона найняла для своєї особистої безпеки проти Умарова.

Дівчина надала відео як доказ, на якому чути Умарова, як він стверджує, що охоронець, який з’явився поруч з її матір’ю, не зможе їй допомогти.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
28 сентября 2023