Новости дня

"Шматки шкіри вирвано, і щось з ногою": сьогодні при обстрілі поранено миколавця, що косив траву

korabelov.info

Шматки шкіри вирвано, і щось з ногою: сьогодні при обстрілі поранено миколавця, що косив траву

Вдень 23 червня Миколаїв вкотре обстріляли війська російської федерації, а в Інгульському районі сталися два вибухи поблизу заправки.

Про це повідомив пресофіцер Миколаївської обласної військової адміністрації Дмитро Плетенчук, – передає “Суспільне”. Внаслідок обстрілу пошкоджено труби, будівлі поруч, у землі дві вирви.

“Я був біля газової колонки, заправляв машини. Потім постріл — я на підлозі. Один є поранений. Він у лікарні”, — розповів працівник заправки Влад.

Травмувався працівник, який косив траву. Чоловік отримав три осколкові поранення.

“Я просто стояв з телефоном у руках. Моргнув, почув вибух. Очі відкриваю: все на підлозі, все завалене. Я в першу чергу себе оглянув, аби цілий. Побіг за братом, брат мій пістолетником працює, біля газової колонки був на той момент. Побачив, що він цілий. Ще чоловік косив траву. В нього на руці поранення, шматок шкіри вирвано, потім на спині, де нирки, теж шматок і щось з ногою було”, — сказав працівник заправки Олег.

Нагадаємо: Миколаїв сьогодні був атакований трьома крилатими ракетами (“Попали в детскую спортшколу и рядом с АЗС”, – оккупанты снова ударили ракетами по Николаеву).

Читайте також: При обстреле Николаева 23 июня оккупанты повредили братскую могилу советских солдат

Раніше ми писали: “Косар живий!”, – мешканці Корабельного вимагають від влади скосити траву на подвір’ї багатоповерхівки

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
6 июля 2022