Новости дня

Країни Великої Сімки закликають Китай не допомагати РФ у війні проти України

glavpost.ua

Країни Великої Сімки закликають Китай не допомагати РФ у війні проти України

Країни Групи семи (G7) закликали Китай виступити на підтримку України і не допомагати Росії в її загарбницькій війні проти України, не виправдовувати її дії та не підривати санкційний режим проти РФ.

Про це йдеться у спільному комюніке міністрів закордонних справ G7 за результатами зустрічі в німецькому Любеку, передає "Укрінформ".

"Що стосується російської загарбницької війни проти України, то ми закликаємо Китай підтримати, відповідно до міжнародного права, суверенітет і незалежність України, цілісність її міжнародно визнаних кордонів, а також рішуче закликати росію припинити свою військову агресію проти України", - йдеться у комюніке.

Глави МЗС G7 закликали Китай "не допомагати Росії в її загарбницькій війні проти України, не підривати санкції, запроваджені проти Росії за напад на суверенітет і територіальну цілісність України, не виправдовувати дії росії в Україні та утримуватися від участі в інформаційних маніпуляціях, дезінформації та інших засобах легітимізації загарбницької війни росії проти України".

Читайте також:

За результатами війни Україна може звільнити всю свою територію, включно із Кримом і Донбасом - лідер Китаю

Вторгнення Росії: військовий експерт розповів про згубне рішення Путіна

"Це обговорюють": Арестович оцінив ймовірність наступу на Київ

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
26 мая 2022