Україна виграла у Північній Македонії — подробиці

fbc.ua

Збірна України обіграла збірну Північної Македонії у другому матчі групового етапу на чемпіонаті Європа-2020 з рахунком 2:1. У першому таймі голи забили Андрій Ярмоленко (на 29 хвилині) і Роман Яремчук (на 34 хвилині), у другому — македонець Езджан Аліоскі на 55 хвилині скористався пенальті й вразив ворота нашої збірної. Треба сказати, що українці відразу ж поставили високу планку і почали гру активно. Наша збірна була фаворитом в цій грі. Перший м’яч після вдалої комбінації забив Андрій Ярмоленко, який отримав пас від Олександра Караваєва. Вже через п’ять хвилин його успіх повторив Роман Яремчук, який реалізував вихід один на один. Гол у ворота нашої збірної на 39 хвилині зарахований не бу