В Україні запустили застосунок “єЧерга” для водіїв, які перетинають ПП «Ягодин-Дорогуськ»

mig.com.ua

В Україні запустили застосунок “єЧерга” для водіїв, які перетинають ПП «Ягодин-Дорогуськ»

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Анатолій Комірний, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу міністерства у Фейсбуці.

11 ч. ·

🚛 Анатолій Комірний: системно працюємо над цифровізацією перетину кордону

Водії вантажівок, які перетинають міжнародний пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» на кордоні України та Польщі, відтепер зможуть користуватись застосунком eCherha на телефоні.

Раніше записатися в електронну чергу можна було лише на сайті.

💬 «Зручність єЧерги вже оцінили тисячі водіїв вантажівок. Офіційно проєкт стартував у грудні минулого року. І за цей час записалися у електронну чергу та проїхали через пункт пропуску майже 55 тис. вантажівок.

Україна системно працює над цифровізацією порядку перетину кордону. Унікальний безкоштовний сервіс дозволяє водіям планувати свої поїздки, а отже – заощаджувати час і гроші», – розповів Анатолій Комірний, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

Завантажити eCherha на телефоні вже можна у App Store (для операційної системи iOS) чи у Google Play (для Android).У застосунку водій оперативно отримує push-повідомлення про:

☑️ свій статус в черзі☑️ просування черги☑️ час заїзду до пункту пропуску

Для входу в програму водії мають використовувати той самий пароль та логін, якими користуються для авторизації на сайті echerha.gov.ua. Користувачі також мають можливість продовжити чи скасувати свій запис, залишити звернення команді розробки і прочитати останні новини про проєкт.

Застосунок також буде зручним для польських водіїв, що перетинають український пункт пропуску за електронною чергою. Для їх комфорту додана польська мова. Крім того, на сайті вже доступна відеоінструкція польською мовою «Як стати в чергу?» ( https://echerha.gov.ua/pl )

Отже, застосунок доступний трьома мовами:◼️ українська◼️ польська◼️ англійська

Наразі скористатись єЧергою можуть міжнародні перевізники вантажів, що перетинають кордон через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Заїзд до сервісних зон для користувачів єЧерги не обов’язковий. Водій сам обирає де і як чекати перетину кордону.

www.facebook.com/MinInfra.UA/posts/pfbid02TDSJrbW2FD8n3VJD54CmpVc9GqAxFZSuzHHrgW89F3j3XAvHpceA6WW3PfMdMFEvl

«Скористатись єЧергою можуть міжнародні перевізники вантажів, що перетинають кордон через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ».

Заїзд до сервісних зон для користувачів єЧерги не обов’язковий. Водій сам обирає де і як чекати перетину кордону», – додали в міністерстві.

Як повідомлялось, у грудні 2022 року на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» запрацювала електронна черга перетину кордону. Вона була розроблена спеціально для українського ПП і враховує особливості української нормативно-правової бази.

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/3688487-v-ukraini-zapustili-zastosunok-ecerga-dla-vodiiv-aki-peretinaut-pp-agodindorogusk.html

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023