На Запоріжжі 90-річна мешканка Вільнянська вирішила після своєї смерті… допомогти хворим дітям (фото)

mig.com.ua

На Запоріжжі 90-річна мешканка Вільнянська вирішила після своєї смерті… допомогти хворим дітям (фото)

Сьогодні не стало мешканки міста Вільнянська, Мітько Антоніни Миколаївни, 1932 року народження, повідомила у соцмережах Вільнянська міська рада, додавши при цьому:

нас дуже вразив вчинок жінки – Антоніна Миколаївна залишила лист, у якому вказано, щоб її матеріальні цінності були передані хворим дітям або дітям-сиротам.

Жінка, зазначають працівники райради, все життя збирала кошти, відмовляла собі, була віруючою людиною й перед тим, як відійти до Бога, вирішила допомогти дітям.

Сьогодні, міський голова Наталя Мусієнко разом з соціальними працівниками КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, які знайшли лист та гроші, передали кошти батьку хворої дитини, яка проходить лікування в Києві. Хлопчику лише 4 рочки, а він бореться за своє життя. Також буде передано коштовності дівчинці з обмеженими можливостями, якій 14 років і виховує її сам батько.

Так, добрі справи роблять тихо, але ми не могли не опублікувати історію цієї жінки, яка таким чином врятувала життя дитині. За вікном – війна, але такі життєві історії допомагають вірити в Перемогу, яка вже близько, бо Добро завжди перемагає Зло!

Світла пам’ять Антоніні Миколаївні!

Фото: Вільнянська міська рада

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023