Читать: Аргентина виграла у Нідерландів і вийшла до 1/2 фіналу ЧС-2022

real-vin.com

Завершився фантастичний за драматургією матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Нідерландів та Аргентини. Основний та додатковий час завершився внічию – 2:2. У серії пенальті сильнішою була команда Аргентини — 4:3. На 35-й хвилині Ліонель Мессі прорвався центром, хибним рухом пішов від суперника і віддав пас у штрафний на Науеля Моліну, який технічно відправив м’яч зовнішньою стороною стопи в лівий нижній кут. На 71-й хвилині захисник «помаранчевих» Дензел Думфріс порушив правила у своєму штрафному майданчику на Маркосі Акуньє. Пенальті впевнено реалізував Ліонель Мессі — голкіпер залишився в центрі, а форвард на середній висоті пробив під праву штангу. На 83-й хвилині Ваут Вегорст, який вийшов на заміну, відіграв один м’яч. Команда Луї ван Гала зуміла уникнути поразки на 11-й доданій хвилині завдяки голу все того ж Вегорста, який оформив дубль. У серії пенальті гравці помаранчевих допустили два промахи, а аргентинці один. 4:3 — перемога Аргентини. Аргентина вчетверте у своїй історії вийшла до 1/2 чемпіонату світу. Аргентинці грали у фіналі після виходу до півфіналу на всіх трьох чемпіонатах світу — 1986, 1990, 2014. 49. Нідерланди — США — 3:1 50. Аргентина — Австралія — 2:1 51. Франція — Польща — 3:1 52. Англія — Сенегал — 3:0 53. Японія — Хорватія — 1:1, по пен. 1:3 54. Бразилія — Південна Корея — 4:1 55. Марокко — Іспанія — 0:0, по пен. 3:0 56. Португалія — Швейцарія — 6:1 57. Хорватія — Бразилія — 0:0, дод. час — 1:1, по пен. — 4:2