Новости дня

Найближчими тижнями наступальні операції РФ на Донбасі призупиняться – ISW

uainfo.org

Найближчими тижнями наступальні операції РФ на Донбасі призупиняться – ISW

У найближчі тижні наступальні операції російських військ, імовірно, призупиняться, незалежно від того, чи захоплять вони район Сєвєродонецька – Лисичанська.

Про це ідеться в оцінці ситуації на сході України американського Інституту вивчення війни (ISW) станом на 23 червня, передає UAINFO.org з посиланням на Укрінформ.

Це, судячи з усього, дасть українським силам можливість розпочати «обережні контрнаступи», ідеться у висновках ISW.

«Ідеологічна зацикленість Кремля на захопленні Сєвєродонецька, як і облога «Азовсталі», очевидно, остаточної підірве можливості росії у просуванні в Україні», - вважають експерти інституту.

Читайте також: Генштаб: ЗСУ зупинили наступ ворога у районі Борівського

За їхніми оцінками, втрата Сєвєродонецька – це тимчасова втрата території для України, але битва за місто не буде вирішальною перемогою росії.

Зазначається що за останні кілька днів російські сили досягли значних успіхів у районі Сєвєродонецька – Лисичанська. Водночас українські війська переважно досягли своєї мети, уповільнивши й вимотавши російську армію.

Читайте також: Российское командование стягивает на территорию Украины подразделения со всей страны, – Коваленко

ЗСУ упродовж декількох тижнів вдавалося втягувати в цей район значну кількість особового складу, зброї та техніки збройних сил рф, що знижувало загальні можливості російських сил, не давало їм змоги зосередитися на більш вигідних напрямках наступу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
5 июля 2022

Другие новости

Больше новостей