Новости дня

"Унікальний та історичний момент". Зеленський привітав рішення ЄС надати Україні статус кандидата

uainfo.org

Унікальний та історичний момент. Зеленський привітав рішення ЄС надати Україні статус кандидата

Володимир Зеленський (Фото:Офіс президента України)

Президент України Володимир Зеленський привітав рішення Європейської ради щодо надання статусу кандидата на вступ у ЄС для країни.

У своєму Twitter він наголосив, що це історичний момент, інформує UAINFO.org.

«Щиро вітаю рішення лідерів ЄС надати Україні статус кандидата. Це унікальний та історичний момент у відносинах України та Євросоюзу. Вдячний Шарлю Мішелю, Урсулі фон дер Ляйєн та лідерам держав Євросоюзу за підтримку. Майбутнє України — в ЄС», — заявив він.

Щиро вітаю рішення лідерів ЄС надати Україні статус кандидата. Це унікальний та історичний момент у відносинах та . Вдячний @CharlesMichel, @vonderleyen і лідерам держав Євросоюзу за підтримку. Майбутнє України – в ЄС. https://t.co/o6dJVmTQrn— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa)

Він також записав відеозвернення у Instagram, в якому сказав, що на цей момент Україна чекала 30 років.

«Це перемога. Чекали 120 днів та 30 днів. А потім переможемо ворога і відпочиватимемо. А може, спочатку відбудуємо Україну, а потім уже відпочинемо. А, може, навіть, переможемо, відбудуємо, вступимо до ЄС, а потім відпочиватимемо. А може, й не відпочиватимемо? Хоча, ні - діти образяться. Але точно переможемо», — сказав президент

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Лідери 27 країн ЄС на саміті Європейської ради у четвер, 23 червня, підтримали надання статусу кандидата в члени ЄС Україні та Молдові, а Грузії - поки відмовили.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
6 июля 2022