Головний тренер рівненського “Вересу” прокоментував перемогу над “ВПК-Агро”

glavpost.ua

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт підсумував гру проти ВПК-Агро, в якому його підопічні святкували перемогу (1:0): – Сьогодні ми заслужили перемогу. Це однозначно. Ми створили велику кількість гольових моментів. Перший тайм, фактично, гра йшла на одній половині поля. Десь не на висоті була реалізація. Десь воротар ВПК-Агро грав дуже добре, виручав свою команду. Я думаю, що грою на футбольному полі хлопці заслужили цю перемогу. Дуже драматичну. 95 хвилина, стандарт і гол. Привітав всю команду. Якщо так гратимемо далі – виконаємо поставлені завдання. Ми аналізували гру суперника. Свою останню гру вони також провели з п’ятьма захисниками. Обіграли Оболонь. Тому ми вивчили ВПК-Агро.