Новости дня

10 причин, чому грудне вигодовування - це найкраще для мами і дитини

tvoymalysh.com.ua

10 причин, чому грудне вигодовування - це найкраще для мами і дитини

Грудне вигодовування — це найкраще харчування для новонародженої дитини, яке сприяє здоровому росту та розвитку малюка. Згідно з даними ВООЗ грудне вигодовування знижує ризик пневмонії, смерті внаслідок діареї та інших інфекційних захворювань.

Разом з командою соціального благодійного проєкту «Коло Турботи» ми підготували декілька важливих тез про користь грудного годування.

Для майбутніх мам:

Для дітей:

Грудне молоко багате та поживні елементи та є ідеальною натуральною їжею для новонароджених. Діти, які харчуються груддю, мають меншу схильність до надлишкової ваги.

Антитіла, які містить грудне молоко, допомагають дитячому організму боротися з вірусами та бактеріями, а також захищає від вірусних інфекцій.

Діти, які змалечку харчувалися грудним молоком, мають менший ризик захворювання вушними інфекціями, схильність до алергії та діабету.

Нагадуємо, КОЛО ТУРБОТИ — це кваліфікована психологічна допомога дітям від 0-15 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни. Наші психологи допомагають усім верствам населення, навчають, як простими словами говорити з дітьми про бойові дії. Надають фахові поради, як подолати посттравматичний стресовий розлад та виростити дитину здоровою і щасливою.

Якщо ви чи ваші діти потребують психологічної підтримки, звертайтеся на гарячу лінію «Кола турботи» — 0800331391.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
12 августа 2022