Новости дня

5 причин посмотреть новые приключения ежика Соника

tvoymalysh.com.ua

5 причин посмотреть новые приключения ежика Соника

У цьому матеріалі ми підготували 5 причин, чому «Їжак Сонік» точно вартий вашої уваги!

Знаменитий їжачок Сонік вперше з’явився на екрані у 1991 році в грі «Їжак Сонік» від Sega і вже тоді завоював симпатію мільйонів людей. У 2020 році в широкий прокат вийшов перший фільм про синього Їжачка Соніка з зачіскою з колючок та суперсилою надзвукової швидкості. Грайливий, непосидючий та надзвичайно милий Сонік фільм здобув популярність та зібрав грандіозний бокс-офіс у світі. І от, 2 роки по тому, Сонік повертається у новій яскравій пригоді для всієї родини.

Можливість відпочити та відволіктися від навколишніх новин потрібна нам усім, як дітям так і дорослим. І похід в кіно — найкраща ідея, щоб відновити сили та хоча б на декілька годин поринути у світ безтурботності та дитинства.

Джим Керрі — знову на великому екрані! Зірка комедійного жанру, людина-усмішка та неперевершений актор вдруге з’явиться у ролі Роботніка. І цього разу у нього нові стильні вуса!

На Соніка чекає продовження протистояння з його запекли ворогом — лихим Доктором Іво Роботніком. Цього разу Роботнік замислив дещо дуже зловісне. Його мета — викрасти надпотужний смарагд та підкорити світ. Тож Соніку доведеться неабияк постаратися, щоб протистояти його задуму.

Не Соніком єдиним! У новій частині ми познайомимося з двома новими суперероями — лисеням на ім’я Тейлз, яка прибула, на Землю щоб допомогти Їжаку зупинити лиходія Роботніка. Та єхидною Наклз — ще одним противником Соніка, який будь-що прагне його спинити.

Дивіться «Їжак Сонік 2» з 4 серпня в кіно!

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
12 августа 2022