Новости дня

Джамала виставила на аукціон сукню з Євробачення, щоб зібрати кошти для армії та постраждалих

viva.ua

Джамала виставила на аукціон сукню з Євробачення, щоб зібрати кошти для армії та постраждалих

10 травня на міжнародній платформі Catawiki розпочинається аукціон «Europop for Ukraine», центральним лотом якого стане сукня Джамали. Єдине у своєму роді вбрання, у якому співачка відкрила «Євробачення» у Києві, було створене українською дизайнеркою Юлією Магдич. Усі зібрані кошти будуть передані до фонду Yellow-Blue Foundation, благодійної організації, яка підтримує ЗСУ та українців, що постраждали від війни.

«Це більше, ніж просто сукня, пов'язана з моєю особистою історією на «Євробаченні». Я б сказала, що це шедевр, у якому зійшлись багаторічні традиції та українська історія, — зазначає Джамала. — Це цінний спогад, і я сподіваюся, що завдяки йому під час аукціону ми можемо зібрати вдосталь коштів на допомогу українцям».

Читайте также

Потужно! Джамала розповіла, скільки грошей зібрала в Європі для України

Тіна Кароль: «Азов — герої України. Таких воїнів не знає світова історія»

Також на аукціоні будуть представлені модні образи, які стали відображенням духу «Євробачення». З 1956 року цінності музичного конкурсу об'єднують глядачів по всьому світу завдяки яскравим виступам, культурним історіям та грандіозному шоу.

Благодійний аукціон Catawiki покликаний передати суть стилю європоп та його різноманітність, що робить цю подію такою особливою, — сказав Лоренцо Алтімані, модний експерт Catawiki, що курує аукціон. — Цей аукціон проходитиме в той час, коли мільйони шанувальників дивитимуться конкурс пісні в прямому ефірі. Він дарує глядачам шанс стати володарями рідкісної частинки історії «Євробачення», підтримавши при цьому народ України».

Посилання на аукціон

.

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
24 мая 2022